+48 71 716 44 65

kontakt@prologistica.pl

Produkty


optymalizacja zapasów i automatyzacja zamawiania

Rozwiązanie dla zarządzania zapasami, które umożliwia obsługę dużej ilości skomplikowanych danych, pozwalając przedsiębiorstwom wyznaczyć i utrzymać taki poziom dostępności produktów, który gwarantuje maksymalny zysk. Dzięki integracji z modułem prognostycznym zarządzanie zapasami odbywa się w oparciu o wiarygodne prognozy popytu.

CZYTAJ WIĘCEJ


prognozowanie popytu, planowanie i zarządzanie sprzedażą

Narzędzie wspomagające planowanie procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Ułatwia on analizę dużej ilości danych, pozwala na dowolną ich agregację. Pomaga skoordynować współpracę między wieloma działami przedsiębiorstwa. Integracja z modułem prognostycznym umożliwia oparcie decyzji biznesowych o trafne prognoz popytu. Wyniki uzyskane w efekcie przetworzenia danych są prezentowane w postaci zarówno graficznej, jak i numerycznej.

CZYTAJ WIĘCEJ


prognozowanie popytu

Narzędzie prognostyczne oparte o zaawansowane modele matematyczne. Umożliwia ono przedsiębiorstwom uzyskiwanie szybkich i trafnych prognoz popytu. Dobór odpowiedniej metody prognozowania oraz jej parametrów odbywa się automatycznie, dzięki czemu tworzenie prognoz nie jest pracochłonne i nie wymaga od użytkownika posiadania doświadczenia prognostycznego.

CZYTAJ WIĘCEJ


PROLOGISTICA W CHMURZE

Oferujemy wdrożenie systemów Prologistica w technologii tzw. chmury (Cloud Computing). Korzystanie z aplikacji nie wymaga instalacji w środowisku informatycznym Klienta. Dostęp do aplikacji jest zdalny poprzez przeglądarkę internetową.

CZYTAJ WIĘCEJ