Młodszy specjalista ds. sprzedaży

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY OSOBY NA STAŻ NA STANOWISKU

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Odbywając praktykę w firmie ProLogistica Soft Student będzie miał możliwość znacznego rozwinięcia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu działalności handlowej,
a w szczególności:

  • sporządzanie notatek z rozmów handlowo-biznesowych
  • zdobywanie i gromadzenie informacji o potencjalnych klientach
  • zdobywanie i gromadzenie informacji o osobach decyzyjnych u potencjalnych klientów
  • telefoniczny kontakt z klientem – pozyskiwanie klientów, telefoniczne rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez ProLogistica Soft, potwierdzanie spotkań itp.
  • uczestnictwo w opracowaniu lepszego przekazu firmowej strony internetowej i redagowanie zawartych w niej treści
  • opracowywanie informacyjnych materiałów marketingowych
  • zdobyte doświadczenie Student będzie mógł  wykorzystać w handlu B2B oraz na menedżerskich stanowiskach w przyszłych organizacjach. Student zapozna się z elementami metodologii sprzedaży CCS.

Jeśli masz minimum średnie wykształcenie, umiesz współpracować w zespole, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi, jesteś pomysłowy/a i chcesz zdobywać wiedzę, masz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą telefoniczną , będzie to dodatkowym atutem, …to złóż swoje CV!

Osoba, która wykaże się predyspozycjami do pracy w dziale handlowym oraz efektami pracy podczas stażu, może liczyć na zatrudnienie.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem stażu prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: kontakt@prologistica.pl z uwzględnieniem nazwy stanowiska.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.) dla potrzeb procesu rekrutacji.” 

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

ZESPÓŁ

Zespół ProLogistica Soft tworzą konsultanci merytoryczni: matematycy,ekonomiści, statystycy oraz informatycy wspierani przez programistów oraz konsultantów technicznych: specjalistów od integracji, baz danych oraz infrastruktury sprzętowo-sieciowej.

 

Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu rozwiązań wspierających logistykę i magazynowanie w zintegrowanych systemach zarządzania klasy ERP.

 

Potwierdzeniem naszych kompetencji są z sukcesem przeprowadzone projekty dla takich klientów ProLogistica, jak StatOil, Carlsberg, MI -Swaco, a także w ramach współpracy z innymi wiodącymi producentami oprogramowania.

 

Ze względu na wielkość zespołu - obecnie liczy 20 osób - gwarantujemy elastyczność , mobilność, rzetelność, pracowitość i zaangażowanie pracowników. Dla nas będą Państwo najważniejszym klientem, a wsparcie powdrożeniowe zapewnią konsultanci, których poznają Państwo w trakcie samego wdrożenia.

 

W porównaniu do naszej konkurencji (dostępne systemy porównywalne pod względem funkcjonalności i jakości pochodzą ze Stanów Zjednoczonych) tempo reakcji, komunikacja oraz poziom cenowy zapewnia nam istotną przewagę konkurencyjną.

KARIERA

Szukamy ludzi z pasją. Jeśli jesteś zainteresowany ciągłym rozwojem w firmie tworzącej innowacyjne technologie, nie boisz się wyzwań i chcesz, aby twoja praca dawała Ci satysfakcję, zgłoś się do nas. Poszukujemy do pracy we Wrocławiu osoby na stanowiska:

Swoją aplikację prosimy wysyłać na adres kontakt@prologistica.pl

PROJEKTY UE

ProLogistica Soft Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektów w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 - 2013.